PKW o

głosiła oficjalne wyniki. Otrzymałem w wyborach do Sejmu 13.888 głosów zdobywając mandat poselski. Dziękuję za każdy głos. Nie zawiodę tego zaufania, będę rzetelnie, nie szczędząc sił, wykonywał swoje obowiązki - dla dobra Polski, Śląska i zwykłych ludzi. Sukces nigdy nie jest do końca sprawą indywidualną, prawie zawsze jest to wynik pracy zespołu i wsparcia innych osób. Dlatego dziękuję mojej rodzinie, najbliższym współpracownikom i wszystkim osobom, które pomag
ały w kampanii wyborczej. Dziękuję moim konkurentom z innych list za postawę fair play podczas kampanii i gratuluję każdego zdobytego głosu. Dziękuję wszystkim kandydatom listy Prawo i Sprawiedliwość z okręgu nr 28 - bez waszego zaangażowania nie byłoby tak dobrego wyniku wyborczego naszego ugrupowania. Gratuluję zdobycia mandatu poselskiego: Szymon Giżyński, Lidia Burzyńska, Mariusz Trepka - razem daliśmy radę!