To ważne spotkanie podsumowujące kolejny rok działalności OSP - to czas podziękowań a równocześnie czas wyznaczania nowych celów na przyszłość.
Szczególne słowa uznania należą się Druhnom i Druhom za ich gotowość do niesienia pomocy o każdej porze dnia i nocy. Wasza służba to nie tylko akcje ratownicze, ale także budowanie poczucia bezpieczeństwa i lokalnej wspólnoty czego dowodem była obecność na zebraniu licznie zaproszonych gości.
Ogromne brawa kieruję również do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej– za zaangażowanie, pasję i chęć rozwijania strażackich umiejętności. To właśnie Wy jesteście przyszłością jednostki i dowodem na to, że duch służby jest przekazywany kolejnym pokoleniom.
Dziękuję poprzedniemu Zarządowi za zaangażowanie i gratuluję nowemu Zarządowi życząc owocnej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Kamienicy Śląskiej.